Windows 10 format atarken ekrana görüntü gelmiyor

Erenberkk

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım selam, dün akşam bilgisayarımda sürekli Spotify, Discord gibi uygulamaların kendi kendine kapanması üzerine format atma kararı aldım. Geri yükleme yapmak istedim önce fakat geri yükleme ekranına girdiğimde sürekli reset atmaya başladı. Her zaman kullandığım USB ile hem Rufus hem Media Creation Tool aracılığıyla format için USB hazırladım. Shift'e basarak bilgisayarı kapatıp USB'yi seçtim kurulum ekranı gelmedi, monitörün sol üstünde sürekli HDMI 1 yazıyor ve kasam çalışır halde. Boot menüsünden aynı şekilde USB'ye öncelik verdim sorun devam etti. USB çıkardıktan sonra 3-4 kere kapa aç yapınca normal Windows ekranı geliyor, defalarca kez USB'ye yeniden yükleme yaptım bu sorunun çözümü var mı?

Anakart; ASUS Prime H610M-D

USB biçimlendirirken UEFI ve MBR modları var, belirttiğin durumu UEFI ile yaşıyorsan MBR olarak yazıp tekrar bir deneme yapabilirsin.

-Farklı bir USB bellek ile
-Farklı bir kurulum ISO'su ile

Tekrar denenebilir. İlginç bir durummuş.

USB biçimlendirirken UEFI ve MBR modları var, belirttiğin durumu UEFI ile yaşıyorsan MBR olarak yazıp tekrar bir deneme yapabilirsin.

-Farklı bir USB bellek ile.
-Farklı bir kurulum ISO'su ile.

Tekrar denenebilir. İlginç bir durummuş.

Merhaba, denemeler boyunca birkaç kere Windows kurulum kısmına geldi fakat kurulum sırasında Microsoft yazılım lisansı koşullarını bulamıyor ve Windows yüklemesi beklenmeyen bir hatayla karşılaştı gibi hatalar verdi. Windows spectre modlanmış sürümünü kurdum. UEFI olan anakarta MBR ile format atılıyor mu?

Hocam temiz bir ISO ile deneyin, elinizdeki ISO ne kadar sağlam bilemiyorum, verdiğim linktekini indirip dener misiniz?

Hocam temiz bir ISO ile deneyin, elinizdeki ISO ne kadar sağlam bilemiyorum, verdiğim linktekini indirip dener misiniz?
Windows'un kendi sitesinden indirmiştim. Bu rehbere bakarak yapmıştım.

Geri
Yukarı