Çözüldü Windows 10 format atarken PC bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UzunAdamBurak

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg sr30
SSD veya HDD modeli
Xpg sx8100 512gb
Ekran kartı
Xfx rx 5500xt
Anakart
Asus B450m dragon
İşlemci
Amd R5 3500X
Windows 10 Pro bilgisayarımı kurtarma seçeneklerinden format atarken bir şey oldu ne bilmiyorum bilgisayarı açtığımda ASUS logosu görünüp kapanıp tekrar açılıyor. Girebildiğim tek yer BIOS menüsü orayı da kurclamak istemiyorum ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 Pro bilgisayarımı kurtarma seçeneklerinden format atarken bir şey oldu ne bilmiyorum bilgisayarı açtığımda ASUS logosu görünüp kapanıp tekrar açılıyor. Girebildiğim tek yer BIOS menüsü orayı da kurclamak istemiyorum ne yapayım?

Format USB'si oluşturun diski sıfırladığınız için ASUS logosu açılıp geri geliyor. Bilgisayar boot edecek bir işletim sistemi bulamadığı için öyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format USB'si oluşturun diski sıfırladığınız için ASUS logosu açılıp geri geliyor. Bilgisayar boot edecek bir işletim sistemi bulamadığı için öyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Usb hazırladım herşeyi yaptım ama şimdi de ekran hiç açılmıyor asus logosu da çıkmıyor

Geri
Yukarı