Windows 10 format atarken tirede kalıyor

Spil3xx

Picopat
Yer
Türkiye/Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X/Anakart:Asus ROG STRIX B550-F GAMING/Ekran Kartı: Palit RTX 3080Ti OC 16 GB/Depolama: NVMe M.2 SSD 1Tb/Ram: Adata XPG lancher DDr5
Meslek
Öğrenci
Windows 10 ISO'su indirip flasha yazdırdım formata tam başlayacakken tire de kalıyor hiçbir tepki vermiyor kalıyor öyle. Seri çözüm lazım.

BIOS modu yazan yerde UEFI yazması lazım ama eski yazıyor yani MBR destekliyor.

Nasıl yani onları tam bilmiyorum.
Dostum bu linke tıklarak aracı indir. USB belleğini bilgisayarın arka kısmında ki USB portlardan bir tanesine takarak bütün işlemleri gerçekleştir. Uygulama zaten sana yapman gerekenleri adım adım söylüyor. İSO olarak belleğe yazdırmayı seçeceksin. Daha sonra işlem bitince boot menüsünden belleği seçip format işlemlerini yapacaksın.

Dostum bu linke tıklarak aracı indir. USB belleğini bilgisayarın arka kısmında ki USB portlardan bir tanesine takarak bütün işlemleri gerçekleştir. Uygulama zaten sana yapman gerekenleri adım adım söylüyor. ISO olarak belleğe yazdırmayı seçeceksin. Daha sonra işlem bitince boot menüsünden belleği seçip format işlemlerini yapacaksın.

Ne dediğini anladım ama benim kullandığım bir yazdırma programı var onu kullansam olur mu?

Dostum bu linke tıklarak aracı indir. USB belleğini bilgisayarın arka kısmında ki USB portlardan bir tanesine takarak bütün işlemleri gerçekleştir. Uygulama zaten sana yapman gerekenleri adım adım söylüyor. ISO olarak belleğe yazdırmayı seçeceksin. Daha sonra işlem bitince boot menüsünden belleği seçip format işlemlerini yapacaksın.

Bir de link yok görünmüyor yani.

Ne dediğini anladım ama benim kullandığım bir yazdırma programı var onu kullansam olur mu?

Bir de link yok görünmüyor yani.
Güzel dostum mavi renkle yazdığım kelimeye basarsan MediaCreationTool isimli bir setup dosyası inicek. Ona tıklarsan adım adım yaparsın zor bir şey değil. Bu şekilde yapamıyorsan YT'ye Windows 10 USB hazırlama yaz ordan yardım al.

Güzel dostum mavi renkle yazdığım kelimeye basarsan Media Creation Tool isimli bir setup dosyası inecek. Ona tıklarsan adım adım yaparsın zor bir şey değil. Bu şekilde yapamıyorsan YT'ye Windows 10 USB hazırlama yaz oradan yardım al.

Tamam seni uğraştırdım özür dilerim.

Yok canım sorun değil. Buraya yaz ben sana yardımcı olurum bir şekilde.

Teşekkürler şu an bilgisayarımı formatladım ve Windows Home'a geçtim yardımcı oldudğun için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı