Çözüldü Windows 10 format atılırken elektrikler gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
Merhaba, iyi forumlar. Ben masaüstü kullanıcısıyım. Bilgisayarı CTRL+alt+delete ile mavi yere geldim. Yeniden başlatırken Shift tuşuna basılı tuttum ve komple sıfırladım. 1-2 saatte %53 oldu ve eletrikler gitti. Sabah baktım, bilgisayar açılmıyor. Monitöre ekran gelmiyor. Evde başka PC yok, USB belleğe ISO dosyası yazdıramam.

Bir bakayım hocam.

Hocam peki Windows 7 nasıl kurarım hangi sistemi tercih etmeliyim paralı varsa nasıl parasız indirebilirim. Teşekkürler.
Kurulum mantığı aynı. İndirmek ücretsiz. Lisans ise paralı. Başka türlü kurallar gereği destek veremeyiz. Lisans olmadan da kullanabilirsiniz.

Kurulum mantığı aynı. İndirmek ücretsiz. Lisans ise paralı. Başka türlü kurallar gereği destek veremeyiz. Lisans olmadan da kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Kolay gelsin. İyi akşamlar.

Peki hocam hangisini indirmem makul olur? Ben yazılımcıyım video izlerim, oyun da oynarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 için Ultimate olabilir.

Geri
Yukarı