Windows 10 Format Atılmıyor

mesa1922

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Saatlerdir uğraşıyorum format atmam lazım ama bir türlü olmuyor, Format konusunda nasıl bir yol izlemeliyim?

Rehbere baktın mı?

Rehbere baktın mı?
Elimde USB bellek yok maalesef

Nerede takıldın?
MediaCreation ile deniyorum, Windows 10 Yüklenemedi diyor tüm adımları bitirdikten sonra

Elimde USB bellek yok maalesef

MediaCreation ile deniyorum, Windows 10 Yüklenemedi diyor tüm adımları bitirdikten sonra

ISO dosyasini da direkt siteden cek veya baska yazilimlardan indir, MCT falan ile ugrasma.

Neden USB olmadan format atmak istiyorsun? Ayarlardan sıfırlayabilirsin veya diskin bir bölümünü Windows kurulum diski olarak ayırabilirsin. Virüs için format atacaksan 2 yöntemde de tam olarak gitmeyebilir.

USB yoksa indirdiğin dosyayı direkt açarak kuruluma başla. Windows kurulunca "C:\Windows.old" klasörünü elle silersin temiz kurulum olmuş olur. Silinmezse, DelinvFile programını yönetici olarak kullan, kesin siler.

USB yoksa indirdiğin dosyayı direkt açarak kuruluma başla. Windows kurulunca "C:\Windows.old" klasörünü elle silersin temiz kurulum olmuş olur. Silinmezse, DelinvFile programını yönetici olarak kullan, kesin siler.

Temiz kurulum olmuyor tam, baska kalintilari da birakiyordur illa. Ki virüs varsa onlari da yok etmiyor bu onerdigimiz yontemler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230919_001629.jpg
    IMG_20230919_001629.jpg
    135,9 KB · Görüntüleme: 19
Attığım rehbere göre kur. Kurulumda format için ayırdığın kısmı silme USB kurulum diski olmadan Windows'u açamazsın.

Geri
Yukarı