Windows 10 format sonrası açılmıyor

Slytherinli

Hectopat
Bilgisayarda hatalar vardı, format attım. En son hazırlanıyor ekranında 1 saat kadar kaldı, ben de kapatıp açtım ama her seferinde Windows kurulamadı. Yeniden başlatın diyor ve her seferinde aynısı, tekrar format atayım diyorum, USB'yi takıyorum ama format ekranı gelmeden yeniden başlatın geliyor. Bu şekilde takıldı kaldı.

Dostum öncelikle merhaba. Tekrardan başlatmanı tavsiye ederim kurulumu. Sıfırdan tüm diskleri sil ve yeniden oluştur temiz şekilde kurulumu yap. İso dosyanın doğru ve oynanmamış olmasına özen göster. Sonrasındada hazırlanıyor ekranında vs de olsa kesinlikle bilgisayarı yeniden başlatma tamamen açılana kadar bekle.

Sıkıntı da orada işte tekrar kurulum yapamıyorum Windows kurulum ekranı gelmiyor, ondan önce Windows kurulamadı yeniden başlatın diyor.
BİOS ekranına gir. HDD'yi alta çek USB'yi üst sıraya al kayıt et. Tekrardan başlat bilgisayarı. Muhtemelen USB üzerinden başlatıp kurulum ekranına sokacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı