Çözüldü Windows 10 format sonrası giden DLL ve hklm sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KvasiRR

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 10 kullanıyorum bir format atayım dedim fakat sonuçları çok kötü oldu tüm DLL dosyaları gitti Process Monitor'den fark ettiğim bir hatada şu hklm/system/currentcontrolset/control/session manager/raiseexceptiononpossibledeadlock bu hatayı alıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
TeamViewer ile bağlanılıp aşağıdaki 2 DLL silinip DirectX kuruldu ve sorun çözüldü.

XINPUT1_3.dll
D3DCompiler_43.dll

asdddddddddddddddd.PNG
Bu arada attığın videoda kullandığın sürücü yükleme programları yüzünden her gün bir sürü insan mavi ekran alıyor ve ben dahil birkaç arkadaş çözmeye çalışıyoruz. O programları kullanma.

Bu arada attığın videoda kullandığın sürücü yükleme programları yüzünden her gün bir sürü insan mavi ekran alıyor ve ben dahil birkaç arkadaş çözmeye çalışıyoruz. O programları kullanma.

Bu arada söylediğin program çalıştı yapacağı işlemleri bitirdi fakat hiçbir şeye yaramadı gene aynı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
TeamViewer ile bağlanılıp aşağıdaki 2 DLL silinip DirectX kuruldu ve sorun çözüldü.

XINPUT1_3.dll
D3DCompiler_43.dll

asdddddddddddddddd.PNG

Son düzenleme:
Çözüm
İnternetten DLL indirdiysen yakında 0xc000007b konularında görmeye başlayabiliriz seni batuhan dostum.

Yusuf profil linkini at buraya.

Hocam her şey için teşekkürler. Epic Games'de olan sorun çözüldü fakat ben önceden Warband oynuyordum format atacağım için sildim. Şimdi sorun çözüldü mü diye bir deneyeyim dedim fakat bu seferde dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası alıyorum rahatsızlık vermiyorsam bunun çözümü nedir?

Bunu indir install_all adlı dosyayı çalıştır. Düzelmez ise raporu bizimle paylaş.
bana hklm için yardım edebileceek biri varmı ps sorunu

lütfen yardım edin

Yeni konular

Geri
Yukarı