Windows 10 format sonrası internet sorunu

erenzxczxc123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar windows 10 format atacağım formattan sonra internet olmuyor. Onun driverlerini nerden kurabilirim formatdan önce flasha driverleri atacağımda '' UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi '' videosu var. Technopat'ın onlar internet driverlerini yüklüyorlar onlar varsa atabilir misinz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart marka model verir misiniz ? Windows 10 ethernet ve wifi sürücülerinin %90'lık kısmını otomatik olarak tanımlıyor. Ek bir sürücü yüklemenize gerek yoktur. Tabi sürücülerinizi sonradan üretici firmanın sitesinden yüklemeniz faydalı olacaktır.

Ben Eren bu arada 2. hesabım. Leptop'umun anakart modeli CASPER NIRVANA NOTEBOOK yazıyor ben internet driverlerini Casper'in sitesinden indirdim bi sorun olurmu

Yani korkuyorum format dan sonra internet olmaz kötü olur yani :)

Formattan sonra Wİ-Fİ Ağ bağdaştırıcısı siliniyor. Bu yüzden Ethernet kablosunu takıp sürücüleri güncelleyin.

Ethernet kablosunu takınca internet gelmiyor

Arkadaşlar format'tan sonra internet gidebilir gidebilir olduğu içinde ben yine güvenli olmak istiyorum format'dan önce önlemler almak istiyorum :) Casperin sitesinden internet driverlerini indirdim flasha atım böyle olurmu?

Yardım lütfen

Önemli değil teşşekürler :)

Yardımlarıınız yokmu technopat ? :cry:

Hepinize teşşekürler w10 formatını attım. İnternet driverlerini kendisi kurdu sağolun :) Technopat sağolun artık format atabiliyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı