Windows 10 format sonrası logoda bekleme

OguCan21744

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektirik Elektronik teknisyeni
Arkadaşlar merhaba yeni bı sistem aldım. Ryzen 3500X. Gigabyt B450M sh2.GTX 1660 Super. 8 GB RAM. Kurdum PC'yi, Win 10 kurdum her şeyi yüklüyorum. PC'yi bı kere restart atınca logoda kalıyor noktalar dönüp duruyor 15 dk bekledim gene gelmedi. Rufus'la kurdum başka programlarla kurdum gene aynı sorun. BIOS'um son sürüm güncel. Neden kaynaklanır bu sorun? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende diski klonlamıştım fakat o ekranda kalıyordu bende de.

Temiz kurulum yaptım düzeldi. Tekrar indir tekrardan rüfus ile yazdır tekrar format at yani.

Bende diski klonlamıştım fakat o ekranda kalıyordu bende de.

Temiz kurulum yaptım düzeldi. Tekrar indir tekrardan rüfus ile yazdır tekrar format at yani.
2 kere temiz kurulum yaptım duzelmedi
Bazen uzun sürebiliyor bu işlem. 30-40 dk sürdüğü oluyordu bende.
Hocam format atıyorum PC açılıyor sürücüleri yüklüyorum ekran kartı vb. Sonra res atınca orda kalıyor dönüp duruyor
Donanımsal bir durum olmasın özellikle SSD kullanıyorsan
SSD eski kullandığım SSD eski PC de bı sorun yaratmadı bana.

Elinizde hardisk veya farklı SSD varsa onu takıp bunun üzerinden format atıp deneyin. Mevcutdaki SSD' yi farklı bir pcde low format atıp yedekleriniz yoksa eğer birde öyle format atmayı deneyin.

Elinizde hardisk veya farklı SSD varsa onu takıp bunun üzerinden format atıp deneyin. Mevcutdaki SSD' yi farklı bir pcde low format atıp yedekleriniz yoksa eğer birde öyle format atmayı deneyin.
Hocam sorunu win 8.1 kurarak çözdüm başka çözüm yolu bulursam yazarım buraya

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı