Windows 10 format sonrası ses gelmiyor

HarunTKTT

Hectopat
Kurulumu yaptım tüm güncelleştirmeler hazır halde Windows tarafından fakat "Bağlı hoparlör veya kulaklık yok" hatası alıyorum. Ses kartı güncelleştirmelerini yaptıktan sonra ise "Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok" diye bir ibare geliyor. Görselleri aşağıya ekleyeceğim. İlk görsel güncelleştirmeleri yapmadan önce 2'nci görsel ise güncelleştirmeleri yaptıktan sonradır.

Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisinde buradaki durum ne?

Eki Görüntüle 405585

Cihaz masaüstü ise kulaklık veya hoparlör bağladın mı?

Cihaz masaüstü ve ikinisi de bağladım fakat ses üzerindeki kırmızı çarpı gitmiyor sabahtan beri uğraşıyorum iki kere temiz kurulum format bile attım. Donanım kimliği ile bulmaya çalışıyorum sürücüleri neredeyse her şeyi denedim fakat olmadı. Donanım kimliği ile yukarıda çok fazla seçenek var hangisini bulup yüklemem gerekli Recep Bey?

Ekran Görüntüsü (6).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayara takılı olan ses cihazını kontrol et. Eğer çalışıyorsa; devid.info'dan, ses aygıtının donanım kimliğini aratıp indir. En üsttekini donanım kimliğini kullanabilirsin.

Bu sürücüyü kurun:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı