Windows 10 format vs sıfırlama

Hangisi

• boot

• windowsun kendi sıfırlaması

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
ben kısaca yazıyım sana yapman gerekenleri
öncelikle kendine format usb'si hazırlıcaksın sonra usb'yi bilgisayarın usb girişine taktıktan sonra F9,DEL,F2 tuşlarından veya başka bir tuşla bios ekranından usb ile başlatıcaksın başlattıktan sonra kurulum ekranı gelicek ordan özel kurulum diceksin özel kurulum dedikten sonra karşına bir ekran gelir disklerin olduğu sen onların hepsini siliceksin hepsini sildikten sonra tek bir bölünmemiş disk kalıcak tek bir disk kullanmak istiyorsan diski tekrardan bölmene gerek yok ama dersenki ben hem C hemde D istiyorum diskini ona göre bölebilirsin o ekrandan sonra kurulumu gerçeklestiriyosun mis gibi tertemiz

Son düzenleme:
olur
Ben kısaca yazıyım sana yapman gerekenleri.

Öncelikle kendine format USB'si hazırlıcaksın sonra USB'yi bilgisayarın USB girişine taktıktan sonra f9, Del, F2 tuşlarından veya başka bir tuşla BIOS ekranından USB ile başlatıcaksın başlattıktan sonra kurulum ekranı gelecek ordan özel kurulum diyeceksin özel kurulum dedikten sonra karşına bir ekran gelir disklerin olduğu sen onların hepsini siliceksin hepsini sildikten sonra tek bir bölünmemiş disk kalacak tek bir disk kullanmak istiyorsan diski tekrardan bölmene gerek yok ama dersenki ben hem C hem de D istiyorum diskini ona göre bölebilirsin o ekrandan sonra kurulumu gerçeklestiriyorsun mis gibi tertemiz.

UEFI kurulum için benim bildiğim kadarıyla Boot menüsnden kuruluyor BIOS'dan değil bir de D ve C tam olarak nedir açıklayabilir misiniz?

öncelikle kendine format usb'si hazırlıcaksın sonra usb'yi bilgisayarın usb girişine taktıktan sonra F9,DEL,F2 tuşlarından veya başka bir tuşla bios ekranından usb ile başlatıcaksın başlattıktan sonra kurulum ekranı gelicek ordan özel kurulum diceksin özel kurulum dedikten sonra karşına bir ekran gelir disklerin olduğu sen onların hepsini siliceksin hepsini sildikten sonra tek bir bölünmemiş disk kalıcak tek bir disk kullanmak istiyorsan diski tekrardan bölmene gerek yok ama dersenki ben hem C hemde D istiyorum diskini ona göre bölebilirsin o ekrandan sonra kurulumu gerçeklestiriyosun mis gibi tertemiz
Artık cevaplayabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı