Windows 10 formatta hazırlanıyor sorunu

Bugs Bunny

Hectopat
Windows 2004'e geçmek için Technopat'in hazırladığı videoya göre gittim flaştan.
Ancak hazırlanıyor ekranında kaldı, yuvarlak simge dönüyor ancak 1 saat oldu hala dönüyor.
Ne yapmam lazım? Bir de açılırken Windows 2 tane vardı, ben usttekini seçtim. Ondan mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• 15879728748543390392016894822247.jpg
    15879728748543390392016894822247.jpg
    598,2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
UEFI olan USB seçeneğini seçmeniz daha doğru olurdu. Ayrıca yanlış anlaşılmasın ama daha 2004 sürümünün ISO dosyası Microsoft tarafından sunulmadığı için şu an kurmanızı tavsiye etmiyorum, tamamıyla kendi görüşüm.

UEFI olan USB seçeneğini seçmeniz daha doğru olurdu. Ayrıca yanlış anlaşılmasın ama daha 2004 sürümünün ISO dosyası Microsoft tarafından sunulmadığı için şu an kurmanızı tavsiye etmiyorum, tamamıyla kendi görüşüm.
Hocam ekran şimdi geldi ancak anlamadığım konu var bana başlarken 2 tane Windows sordu bende üsttekini seçtim 2. Neydi acaba ayrıca 5400 Rpm Hdd ile bu kadar yavaş kurması normal midir

Hocam ekran şimdi geldi ancak anlamadığım konu var bana başlarken 2 tane Windows sordu bende üsttekini seçtim 2. neydi acaba ayrıca 5400 RPM HDD ile bu kadar yavaş kurması normal midir.
HDD ile her şeyin yavaş olmasını anlayabilirim. 2. Seçeneğin ne olduğunu görmeden tahmin etmem gerekirse 1 seçenek "USB üretici adı", 2. seçenek ise "UEFI: USB üretici adı" olması gerekir. Ayrıca HDD ile Windows 10 kullanırsanız kafayı yersiniz, uyarımı yapayım.

HDD ile her şeyin yavaş olmasını anlayabilirim. 2. Seçeneğin ne olduğunu görmeden tahmin etmem gerekirse 1 seçenek "USB üretici adı", 2. seçenek ise "UEFI: USB üretici adı" olması gerekir. Ayrıca HDD ile Windows 10 kullanırsanız kafayı yersiniz, uyarımı yapayım.
Hocam ben 1 olanı seçtim bir sıkıntı yapar mı ayrıca haklısınız hocam SSD istiyor sistem ancak Dvd okuyucu var SSD takviyesi yaptirabilir miyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı