Windows 10 Geç Açılma ve Ayar Bölümü Açılmama Sorunu

Seda08

Kilopat
Daha fazla  
Windows işletim sistemimi az önce 8.1'den 10'a yükselttim. Bilgisayarım hem geç açılıyor, hem de ayarlar bölümü hiç açılmıyor. Ne güncelleme yapabiliyorum ne de başka bir şey. Lütfen yardımcı olun. 8.1'e nasıl geri dönebilirim? Windows old klasörü hala daha durmakta.
@SypeR @MF @Recep Baltaş

Yok mu yardımcı olabilecek. :(

Aynı sorun bendede var. Sıfırdan kurulum yaptım çok geç açılıyor , her hangi bir program vs yüklü değil birde ekran parlaklığı değişmiyor sabit. Azaltsamda yükseltsemde ekrana yansımıyor.

Ayarlar / Yedekleme sekmesine giderek bilgisayarını geri alabilirsin sanırım. Ek olarak bunları yapmadan önce, windows'un kurulu olduğu disk'e giderek sağ tıkla Özellikler / Diski Temizle diyerek sürücüyü temizle.

Aynı sorun bendede var. Sıfırdan kurulum yaptım çok geç açılıyor , her hangi bir program vs yüklü değil birde ekran parlaklığı değişmiyor sabit. Azaltsamda yükseltsemde ekrana yansımıyor.
Intel grafik sürücüsünü yükle parlaklık sorunun ortadan kalkar.

Ayarlar / Yedekleme sekmesine giderek bilgisayarını geri alabilirsin sanırım. Ek olarak bunları yapmadan önce, windows'un kurulu olduğu disk'e giderek sağ tıkla Özellikler / Diski Temizle diyerek sürücüyü temizle.
Ben zaten ayarlara giremediğimden şikayetçiyim. O yüzden işlem yapamıyorum.

@Asım Demir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı