Windows 10 gelişmiş güç seçenekleri eksik

hidensa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde laptop aldım. Bazen fan çok sesli çalışıyordu, ben de gelişmiş güç seçeneklerinden bazı işlemler yaparak kısmayı düşündüm fanı ama ne göreyim, gelişmiş güç seneklerinde güç tasarruf modu falan yok. Dengelinin içeriğine giriyorum orada da 20 tane sekme çıkması lazımken dört tane var. Mobility Center'a giriyorum dengeliden başka bir şey yok. Şaka gibi bir durum. Kardeşimin Laptop'u da Windows 10, her şey var, benimki eksik. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Resimler ektedir.
Adsız.png
Adsız1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var. Çözüm bulabildiniz mi?
Hocam internette araştırdım . Youtubeden bir adam program paylaşmış indirdim ve sorunu hallettim . Programı kendi yapmış. Sanırsam komut sayfasında kileri tek uygulama içine atıp bir şekilde oluşturmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodakileri yapmama gerek kalmadı . Açıklama kısmında indirme butonu var. Uygulama içinde kırmızı yeşil renkler falan var tam hatırlamıyorum ama güç seçenekleri oluşturuyor. Ben kurmuştum bir problem çıkmadı. gelişmiş Güç seçenekleri sekmeleri de geniş istediğin şeyi değiştirebiliyorsun.

Hocam internette araştırdım. YouTube'dan bir adam program paylaşmış indirdim ve sorunu hallettim. Programı kendi yapmış. Sanırsam komut sayfasında kileri tek uygulama içine atıp bir şekilde oluşturmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodakileri yapmama gerek kalmadı. Açıklama kısmında indirme butonu var. Uygulama içinde kırmızı yeşil renkler falan var tam hatırlamıyorum ama güç seçenekleri oluşturuyor. Ben kurmuştum bir problem çıkmadı. Gelişmiş güç seçenekleri sekmeleri de geniş istediğin şeyi değiştirebiliyorsun.

Kanka rica etsem detaylı bir şekilde anlatır mısın ben videoyu izlediğimde bir şey anlamadımda.

Kanka rica etsem detaylı bir şekilde anlatır mısın ben videoyu izlediğimde bir şey anlamadımda.
Hatırlamıyorum ama videodakileri yapmadan yapmıştım. Bir klasör vardı renkli 4 5 tane dosya vardı birkaçına 2 tık yapınca otomatik yüklemişti . Daha kolay bir işlemle yapmıştım zorlanmadan.

Geri
Yukarı