Windows 10 Görev çubuğunu küçültme

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Merhaba,
Dün Windows 10'a format attım ve ekran kartımı bozdum.(Alakası yok ama.)
Şimdi ise Windows 20 Dark skinpack diye bir tema paketi yükledim ve ondaki görev çubuğu olduğundan (maksimum küçüklükten) daha küçüktü.
Ben ise temayı beğenmedim ve normal şekilde devam ediyorum.
Sorum şu:
Görev çubuğunda küçük ögeleri aktif ettim ve görev çubuğunu kilitlemeyi kaldırarak en küçüğüne aldım. Fakat halen temadaki küçüklüğe kavuşamadım.
Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğuna sağ tıklayıp ayarlarına gelin, orada "Küçük Görev Çubuğu Simgeleri Kullan" gibi bir seçenek olacak. Onu aktif edin. İstediğiniz gibi olacak mı bakalım.

Görev çubuğuna sağ tıklayıp ayarlarına gelin, orada "Küçük Görev Çubuğu Simgeleri Kullan" gibi bir seçenek olacak. Onu aktif edin. İstediğiniz gibi olacak mı bakalım.
Farkettiyseniz onu aktif ettim. Yinede teşekkür ederim ama olabildiğinden küçük olmasını istiyorum.

Özür dilerim ama farklı bir tema kullanıyormuşum ve onda görev çubuğu maksimum o kadar küçülüyormuş. Normal temaya geçince düzeldi.

Ya benim de küçültmem lazım bana yardımcı olabilir misiniz? Düğmeleri değil sanki çözünürlük yükseltmiş gibi küçültmek istiyorum. Bildiğiniz program falan varsa acaba.

Geri
Yukarı