Çözüldü Windows 10 görev yöneticisi kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilkerogtc

Hectopat
Bir program kilitlendiğinde görev yöneticisi ile görevi sonlandırmak için açıyorum ama görev yöneticisi kilitleniyor ve donuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bir program kilitlendiğinde görev yöneticisi ile görevi sonlandırmak için açıyorum ama görev yöneticisi kilitleniyor ve donuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Şu an bile başka bir program donmadığı halde görev yöneticisi dondu açılmıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Sıkıntı yok, aylar sonra cevaplayanlar da var :)

BIOS sürümün güncel olmayabilir neredeyse bir sene geçmiş üzerinden üreticin de paylaşmamış mail veya telefonla iletişim kurup güncel BIOS'u isteyin.
Windows, kullandığın geliştiri yazılım ayarları arızalı. Taktığın USB bellek de sıkıntılı kullanma.
Windows lisansında da sorun var gibi. Wireless sürücünde de sorunlu. Rizensoft'un ağ sorunu aracını çalıştırdığında hata almışsın görrev yönetici olarak.

BIOS sürümün güncel olmayabilir neredeyse bir sene geçmiş üzerinden üreticin de paylaşmamış mail veya telefonla iletişim kurup güncel BIOS'u isteyin.
Windows, kullandığın geliştiri yazılım ayarları arızalı. Taktığın USB bellek de sıkıntılı kullanma.
Windows lisansında da sorun var gibi. Wireless sürücünde de sorunlu. Rizensoft'un ağ sorunu aracını çalıştırdığında hata almışsın görrev yönetici olarak.

Çözüm
Windows lisansımı üniversite mailim ile ücretsiz şekilde aldım. BIOS güncellemesini ise bakıma götürdüğüm zaman yaptıracağım. Wireless sürücüsü ise Monster'ın verdiği USB üzerinden yükledim. Eğer sorunlu ise nasıl çözerim?

Geri
Yukarı