Windows 10 Google bir türlü inmiyor

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba. Windows 10'a geri döndüm PC'yi komple sıfırladım. Google bir türlü inmiyor deli etti daha indireceğim çok şey var çok moralim bozuldu yarım saattir etrafı yumrukluyorum Google inerken 23 saat kaldı diyor yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 20230124_144217.jpg
    20230124_144217.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba. Windows 10'a geri döndüm PC'yi komple sıfırladım. Google bir türlü inmiyor deli etti daha indireceğim çok şey var çok moralim bozuldu yarım saattir etrafı yumrukluyorum Google inerken 23 saat kaldı diyor yardımcı olur musunuz?

Google Chrome bazen inmeye biliyor ben sorunu buradan indirelek çözdüm.

Geçen gün bir bilgisayarı formatlarken ben de yaşadım bu durumu, sinir bozucu. Sadece google değil, diğer indirmelerde de yavaşsa eğer, imkanınız varsa başka bir bilgisayar üzerinden driverleri flasha atıp bu bilgisayara yükleyin.

İnternetimiz çok hızlı olmasına rağmen bilgisayarda o kadar yavaş ki anlatamam. Microsoft edgede her yaptığım aramadna sonra 10 dakika bekletiyor.

Geçen gün bir bilgisayarı formatlarken ben de yaşadım bu durumu, sinir bozucu. Sadece google değil, diğer indirmelerde de yavaşsa eğer, imkanınız varsa başka bir bilgisayar üzerinden driverleri flasha atıp bu bilgisayara yükleyin.
Aynen dediğiniz gibi.

Böyle bir dosya indi hangisinden indireceğim? Herhangi bir dosya açınca hata veriyor.

Şuanda iniyor. Dosyayı ayıklamam gerekiyormuş.

@armas işe yaradı denilebilir ama arada yarım saate çıkıyor. Ama oldu denilebilir teşekkür ederim iniyor şuanda.

@armas hayır olmamış malesef. Yarısına kadar indi ama sonrasında tekrardan 2 saate çıktı. Arada 14 dakikaya düşüyor ancak hiç inmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı