Windows 10 güncelleme hatası

Medya oluşturma aracı ile güncelleme yapmak istiyorum. %100 doluyor ve en sonunda beklenmeyen bir hata işe karşılaştık sorunu alıyorum.

Bu güncellemeyi elle indirip kurma şansımız yok mu acaba ?

Tamam hazır yeni temiz kurulum yapmışken 10586 yapısını tekrar USB'den temiz kurulum yapın.
Windows 10 Pro 64 Bit Türkçe indirme bağlantısı. Bağlantı geçerlilik süresi 1 gündür. 1 gün içinde indirmeniz lazım.
http://software-download.microsoft....1450963051&h=bbede414224108df4a3e1a1cf85f6483

Bundan sonra da aklınızda bulunsun temiz kurulum yapmadan Windows ile ilgili çoğu sorunu çözebilirsiniz. Elinizde iso dosyası mevcutsa içini açıp setup.exe tıklayıp otomatik olarak seçilen ayarları koruyan seçenekle kurulum yaparsanız dosyalarınız, programlarınız ve ayarları değişmez. Sorunları da çözmüş olursunuz.

Teşekkürler ama gerek kalmadı tekrar kuruluma enterasan bir şekilde update bugün denediğimde oldu sanırım sıkıntı windowsun update servisiyle alakalı. Yinede yardımlarınız için teşekkürler. Bu arada vermiş olduğunuz iso dosyasını indirdim Ahmet bey belki ileride işime yarar. Size de ayrıca teşekkür etmek istiyorum neredeyse her konumlaniglendiniz. Sizden son bir isteğim var konularımdan çok usb hazırlama konuma yardımcı olur musunuz?

Ahmet bey verdiğiniz bu iso dosyasını nasıl oluşturdunuz. Multiboot yapmak istiyorum. İstediğim işletim sistemlerini bu şekilde en güncel biçimde indirerek kurmak isterim.

Ahmet bey verdiğiniz bu iso dosyasını nasıl oluşturdunuz. Multiboot yapmak istiyorum. İstediğim işletim sistemlerini bu şekilde en güncel biçimde indirerek kurmak isterim.

Bağlantı Windows 10 için geçerli. Medya Oluşturma Aracını indirdiğiniz siteye Windows dışında işletim sisteminden indirdiğinizi gösterirseniz iso dosyasını sunuyorlar.

Medya oluşturma aracı ile iso oluştururken güncellemeleri kontrol etme seçeneği var. Güncellemeleri dahil ettikten sonra Windows 10 yükleyip güncelleştirme denetlemesi yaptığınızda güncelleştirme çıkıyorsa ona yapacak bir şey yok. Bu güncelleştirmeler kümülatif oluyor. Ayda bir kaç kere yayınlanabiliyor. Birini yükleyince öncekileri de yüklenmiş oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı