Windows 10 Güncelleme Sonrası CS:GO Oynarken Kilitlenme

burakgazman2

Kilopat
Daha fazla  
En son gelen güncelleme ile birlikte CS:GO oynarken birdenbire bilgisayar kilitleniyor ve hiçbir şekilde yanıt vermiyor. Mecburen bilgisayarı açma tuşuna basılı tutarak kapatıyorum. USB kablolarını çıkarıp taktığımda klavye ve mausa elektrik gitmiyor. Ayrıca HDD ışığı da hiç yanıp sönmüyor yani işlem yapmıyor sanki kapalıymış gibi duruyor. Sorun sanırım güncelleme kaynaklı. Herhangi bir çözümünüz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Aynı sorun ben League Of Legends oynarkende var.2-3 dakika bekledikten sonra bilgisayar açılıyor.
ama bi yerden sonra gınaa geliyorsun.

Güncelleme ile ilgili bir şey var. Bende drop yemeye başladım bazı oyunlarda. yakında el atık düzeltirler.

Fps ve drop yeme sorunu yaşayanlar XBOX GAME DVR 'ı pasif hale getirirlerse sorun çözülür. Bende aynı sorunu yaşıyordum bu yöntem ile düzeltmiş oldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım sorunum çözüldü. İki aşama uyguladım. İlk olarak aygıt yöneticisine girip ses, video ve oyun denetleyicileri altındaki sürücüleri güncelledim. Sadece sağ tık yapıp sürücü yazılımını güncelleştire basman yeterli. Ardından XBox uygulamasını açtım fakat oturum açma isteği üzerine kayıt defterinden hallettim. Kayıt defterinde HKEY_CURRENT_USER\System\GameConfigStore kısmına girip GameDVR_Enabled değerini sıfır yaptım @Ömer Pazoğlu

En son gelen güncelleme ile birlikte CS:GO oynarken birdenbire bilgisayar kilitleniyor ve hiçbir şekilde yanıt vermiyor. Mecburen bilgisayarı açma tuşuna basılı tutarak kapatıyorum. USB kablolarını çıkarıp taktığımda klavye ve mausa elektrik gitmiyor. Ayrıca HDD ışığı da hiç yanıp sönmüyor yani işlem yapmıyor sanki kapalıymış gibi duruyor. Sorun sanırım güncelleme kaynaklı. Herhangi bir çözümünüz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Ben bu hatayı almaya başladım, çözümü varmı bunun? Csgo girer girmez bilgisayar kitleniyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı