Windows 10 Güncelleme Yapamama Sorunu

YiğitAli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarıma iki gün önce format attım. Bütün güncellemeleri yükledim fakat bir problem ortaya çıktı. Windows güncelleme yapmadığını fark ettim. Yeniden başlatıyorum güncelleme yok. Ayarlar sekmesinden güncelleştirmeleri kontrol ediyorum 1151 10586 sürümüne yükseltmek için bekliyor fakat yüklemiyor. Başlat sekmesinden güncelleştir ve kapat - güncelleştir ve yeniden başlat sekmelerinin ikisini de defalarca kullandım fakat güncelleme olmadı problem ne olabilir?

Elinizde Windows 10 10586 iso dosyası mevcutsa içini sıkıştırma programı ile açıp setup.exe çalıştırıp otomatik olarak seçilen ayarları koruma seçeneği ile kurulum yapabilirsiniz. Iso dosyası elinizde mevcut değilse benzer şekilde Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile kurulum başlatabilirsiniz.

Dün uğraştım baya sorunu çözemedim. Yeni bir kurulum yaptım tekrar güncellemeleri yaptım bakalım aynı problem olacak mı.

Güncelleme takılması gibi sorunların ayrı çözüm yolları var. Siz 10586'ya yükseltme yapmak istediğiniz için bu yöntemi önerdim. Sorun olursa geri dönüş yaparsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı