Windows 10 güncellemeden sonra bozuldu

ahmetmemed

Femtopat
Selam. Yıllardır Windows 10'dan uzak dururum. 2-3 ay önce format atmam gerekince hazır USB var diye Windows 10 yüklemiştim. Sabah akşam güncelleme verdi lanet şey. Dünkü güncellemeden beri bilgisayarı açamıyorum. Başlangıç ekranında oturum aça basıyorum yuvarlak dönüyor, tekrardan oturum aç butonu geliyor. Güvenli modda deniyorum olmadı. Sistem geri yükledim olmadı. Güncellemeyi geri aldım olmadı. Özellik güncellemelerini geri al diyorum bir sorunla karşılaşıldı diyor. Ne yaparsam yapayım oturum aç deyince ya oturumdan çıkılıyor deyip tekrar butonu veriyor ya dönme işareti gelip aynısı oluyor. Şimdi başlangıç onarma deneyeceğim. Var mı başka çözümü olan? Zaten en son 1TB HD'in 300'ü boştu, formattan sonra hala 300'ü boş ama hiçbir dosyayı göremiyorum kayboldu ne yaptıysam geri gelmiyor. Vallahi nefret ettim tamamen hatalı bir sürüm bu 10. nereden hangi kurulumu yaparsam yaparım yıllardır sorun yaşatıyor. 7 böyle miydi be...

11'e geçin ya da:
Windows'u kurduğunuz flash bellekten açın ardından Shift ve F10 tuşuna basın gelen CMD ekranınasfc /scannow deyin sonucu etiketleyerek bildirin.

11'e geçin ya da:
Windows'u kurduğunuz flash bellekten açın ardından Shift ve F10 tuşuna basın gelen CMD ekranınasfc /scannow deyin sonucu etiketleyerek bildirin.
Otomatik onarıma hazırlanıyor yazısı gösterip siyah ekranda kalmaya başladı. Defalarca yeniden kapatıp açtım, biosuna baktım fakat düzelmiyor. İlle de beni formatla diyor sanırım

Geri
Yukarı