Windows 10 Güncellemesi bilgisayarı kullanılamaz hale getirdi

1909 ibaresini hatırlıyorum güncelleme kısmında fakat emin değilim açıkçası.

SS alamiyorum maalesef Windows açılmıyor çünkü 😄 fakat biraz önce BIOS'dan o kurtarma kısmına tekrar girmeyi başardım. Format yine olmuyor, sistem geri yüklemeyi deniyorum şu an. C: diskinde hatalar var diye bir uyarı geldi, onarımı çalıştırdım tamamlandi su anda birazdan geri yuklemeyi başlayacağım.

Aynen öyle yapacağım. Eğer açmayı başarırsam Windows'u Rufusla usb'ye atıp oradan boot edip yeni SSD'ye kurmayi deneyeceğim. Olmazsa mecburen başka bir bilgisayar kullanmak zorundayım fakat Dijital İmza olmadığından linsası nasıl devam ettirebilirim bilmiyorum.

Bu arada yavaş cevap veriyorum kusura bakmayin telefondayim. İlginiz için teşekkürler.
SSD'yi başka bir bilgisayara takın direk biçimlendirin.
Windows lisansı Anakart gömülü diye biliyorum.
Yoksa deneme sürümünde kullanırsınız yok olmaz diyorsanız İnternet den 50-60 TL OEM keyler var.

SSD'yi başka bir bilgisayara takın direk biçimlendirin.
Windows lisansı Anakart gömülü diye biliyorum.
Yoksa deneme sürümünde kullanırsınız yok olmaz diyorsanız İnternet den 50-60 TL OEM keyler var.
Aynen anakarta kayıtlıymış lakin Microsoft'un kendi sitesinde okuduğuma göre temiz kurulumlarda sorun oluyormuş eğer yükseltme seçeneği seçilmezse, dijital imzayı görmüyormuş. Linki bulursam editle koyarim hatta birazdan.

Aynen anakarta kayıtlıymış lakin Microsoft'un kendi sitesinde okuduğuma göre temiz kurulumlarda sorun oluyormuş eğer yükseltme seçeneği seçilmezse, dijital imzayı görmüyormuş. Linki bulursam editle koyarim hatta birazdan.
Bu konu size yardımcı olabilir:

Bu konu size yardımcı olabilir:
Teşekkür ederim güzel bir kaynak. Windows'u başarılı bir şekilde boot edersem gerisi çorap söküğü gibi gelecek diye umut ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı