Windows 10 güncellemesi kayboldu

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

1909 sürümünü kullanıyorum. Sabah Windows Uptade'e 2004 güncellemesi geldi ve başlattım. Ancak yüklerken hata verdi. Tekrar tekrar denedim; yine hata verdi. Şimdi yine hata verdi. Tekrar deneyecektim ama bir anda 2004 güncellemesi kayboldu. Sürümüme baktım; hala aynı. Neden olabilir ve ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam.

1909 sürümünü kullanıyorum. Sabah Windows Update'e 2004 güncellemesi geldi ve başlattım. Ancak yüklerken hata verdi. Tekrar tekrar denedim; yine hata verdi. Şimdi yine hata verdi. Tekrar deneyecektim ama bir anda 2004 güncellemesi kayboldu. Sürümüme baktım; hala aynı. Neden olabilir ve ne yapmalıyım?

Sıfırdan temiz bir Windows 2004 kurabilirsin.

Sıfırdan temiz bir Windows 2004 kurabilirsin.
Şuan önemli dosyalar ve yedeklemekle uğraşmak istemiyorum. Ayrıca dün 20H2 güncellemesi yapacaktım, güncelleme indi ve yeniden başlattım. Güncellemeler kontrol ediliyor dedi ben de içeri gittim. Ama geldiğimde o yazı kaybolmuş, yapılan değişiklikler geri alınıyor dedi ve olmadı. Bunu sebebini biliyor musun?

Şu an önemli dosyalar ve yedeklemekle uğraşmak istemiyorum. Ayrıca dün 20H2 güncellemesi yapacaktım, güncelleme indi ve yeniden başlattım. Güncellemeler kontrol ediliyor dedi ben de içeri gittim. Ama geldiğimde o yazı kaybolmuş, yapılan değişiklikler geri alınıyor dedi ve olmadı. Bunu sebebini biliyor musun?

Güncelleme için yer var mı?

2004 yapınca 20H2 güncellemesi de düşücektir bence 20H2 ile bir kurulum yap.

2004 yapınca 20H2 güncellemesi de düşücektir bence 20H2 ile bir kurulum yap.

Zaten denedim. Yukarıda söylediğim gibi "ayrıca dün 20H2 güncellemesi yapacaktım, güncelleme indi ve yeniden başlattım. Güncellemeler kontrol ediliyor dedi ben de içeri gittim. Ama geldiğimde o yazı kaybolmuş, yapılan değişiklikler geri alınıyor dedi ve olmadı. Bunu sebebini biliyor musun?"

C:'De 70, D:'De ise 100 GB yer var.

Başka yapacak bir şey yok mecburen uğraşacaksın zaten en fazla 1 saatini alır.

Zaten denedim. Yukarıda söylediğim gibi "ayrıca dün 20H2 güncellemesi yapacaktım, güncelleme indi ve yeniden başlattım. Güncellemeler kontrol ediliyor dedi ben de içeri gittim. Ama geldiğimde o yazı kaybolmuş, yapılan değişiklikler geri alınıyor dedi ve olmadı. Bunu sebebini biliyor musun?"

Cihazını yeniden başlatmayı dene tamamlanmamış güncellemeler bazen yeniden başlatığında düzeliyor ve güncellemeleri yüklüyor.

Başka yapacak bir şey yok mecburen uğraşacaksın zaten en fazla 1 saatini alır.

Cihazını yeniden başlatmayı dene tamamlanmamış güncellemeler bazen yeniden başlatığında düzeliyor ve güncellemeleri yüklüyor.
1604143563472.png

Şimdi de bu geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı