Çözüldü Windows 10 güncellemesinden sonra 0xc0000142 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
İyi akşamlar öncelikle. Güncelleme yaptım az gönce. Bilgisayarı açar açmaz aşağıda gördüğünüz 2 hatayı veren (ilk önce Steam, sonra werfault hatası geldi Steam'i açarken) 10'a yakın uygulama vardı. Çoğu uygulama açılmıyor. Procsess monitör ile hata raporu oluşturacaktım ama ne gariptir ki o da aynı hatayı verdi. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu sorun neden oluştu? Formattan başka bir çözüm yolu var mı? Bu soruların cevapları için şimdiden teşekkür ederim.

1619202559516.png

1619202416993.png

Çözüm
Bu hata virüsten kaynaklı bir hataymış. Windows Defender ile tarayıp yeniden başlatınca çözüldü. Tam da ümidi kestiğimde olmuştu. Gene de hepinize teşekkür ederim.
Uygulamaları onarın olmazsa yeniden yükleyin. O da işe yaramazsa dosyalar silinmeden format atmayı deneyin. Bu linkteki videoyu izleyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Yöntemlerden biri işe yararsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Uygulamaları onarın olmazsa yeniden yükleyin. O da işe yaramazsa dosyalar silinmeden format atmayı deneyin. Bu linkteki videoyu izleyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Yöntemlerden biri işe yararsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
Hata oluştu diyor. Bu yüzden sıfırlayamadım.

Bu rehberi deneyebilirsiniz ama çok bir işe yarayacağını sanmıyorum.
İşe yaramazsa güncellemeyi kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Bu hata virüsten kaynaklı bir hataymış. Windows Defender ile tarayıp yeniden başlatınca çözüldü. Tam da ümidi kestiğimde olmuştu. Gene de hepinize teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı