Windows 10 güncelleştirme bilgisayarı bozuyor

Hilmiii

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayara format atıyorum. İlk başta sorun yok fakat sonra güncelleme geliyor ve bilgisayarı açmaya çalışınca otomatik onarım hatası geliyor. Format hariç hiçbir yöntem de işe yaramıyor. İlk başlarda 2 günde bir format atmak zorunda kalıyordum fakat şimdi otomatik güncelleştirmeleri kapattığım için 2 haftadır sıkıntı yok. Anlayacağınız güncelleme bilgisayarı bozuyor. Bunun sebebi nedir, nasıl çözerim?

Windows'ta genel olarak var bu sorun. Bende de Proxy ayarlarını kaydetme sorunu vardı bilgisayar her yeniden başlayınca parametre "0" oluyordu Google'da arama yapmaya izin vermiyordu. Son güncellemelerde anca düzelttiler.

Merhaba arkadaşlar. Windows 10 bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayara format atıyorum. İlk başta sorun yok fakat sonra güncelleme geliyor ve bilgisayarı açmaya çalışınca otomatik onarım hatası geliyor. Format hariç hiçbir yöntem de işe yaramıyor. İlk başlarda 2 günde bir format atmak zorunda kalıyordum fakat şimdi otomatik güncelleştirmeleri kapattığım için 2 haftadır sıkıntı yok. Anlayacağınız güncelleme bilgisayarı bozuyor. Bunun sebebi nedir, nasıl çözerim?
Yeni gelen güncellemeler çoğu kullanıcıda mavi ekran hataları vb. hatalar meydana getiriyor. Yeni bir güncelleme beklemek ve bir süre güncellemeyerek kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı