Windows 10 KB4528760 güncelleştirmesi bilgisayarı bozuyor

Heimdall123

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 KB4528760 güncelleştirmesini her aldığımda bilgisayarımda normal çalışan oyunlar çalışmamaya başlıyor. Rocket League, League of Legends gibi oyunlar hata veriyor. Güncelleştirmeyi kaldırdıktan sonra oyunlar normal çalışmaya devam ediyor. Ben güncelleştirmeleri her kapattığımda (her yerden hizmetler, kayıt defterinden bile) tekrardan açılıyor ve o kodlu güncelleştirme gözüküyor. Baş edemiyorum artık kaç aydır bu güncelleme sorunu var. Nasıl tamamıyla silerim ve bu güncellemeyi almam?

Ne çektik bu Microsoft Windows'tan be. 4-5 gün önce güncellemeyi almıştım dün ilk defa bilgisayarım mavi ekran hatası verdi şimdi anlaşılıyor nedeni.

Bana da birkaç gün önce mavi ekran hatasını verdi daha önce vermemişti..
Evet sorunun o güncellemeyle ilgili olduğunu bulmak benim de zamanımı aldı baya maalesef.
Güncellemeyi gizlemek çözmüyor bu arada. Gelişmiş seçeneklerden son kalite güncelleştirmesini silmek tek çözüm. Bu bile çözüm değil çünkü 1 hafta durdurabiliyorum güncellemeyi ben her hafta bu işlemi yapmak zorundayım. Orijinal Windows kullanmak bile kafayı yemeye sebep olabiliyor..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı