Windows 10 "Güncelleştirme üzerinde çalışılıyor" ekranında kaldı

MrMimir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı Windows 10'a yükseltirken güncelleştirme üzerinde çalışılıyor yazan bir ekran karşıma çıktı. Uzun suredir bu durumda. Eğer bilgisayarı kapatırsam ne gibi sorunlar olur? Bu durumun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapatırsanız tekrar açıldığında güncellemeleri geri almaya başlar. Yükseltme sürümüne göre değişir ama ortalama 4 saat civarı bir geri alma süresi var. Benim tercihim bilgisayarı kendi haline bırakıp güncellemeleri yapmasına izin vermek olurdu.

Kapatırsanız tekrar açıldığında güncellemeleri geri almaya başlar. Yükseltme sürümüne göre değişir ama ortalama 4 saat civarı bir geri alma süresi var. Benim tercihim bilgisayarı kendi haline bırakıp güncellemeleri yapmasına izin vermek olurdu.
Teşekkürler bir gecede bitirdi. Ama daha önemli bir sorun ortaya çıktı. Usb çıkışları çalışmıyor. Dolayısıyla klavye mause kullanamıyorum. Evrensel veri yolu denetleyicileri kısmına girince kod 18 hatası alıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı