Windows 10 güncelleyip yeniden başlat denmesine rağmen güncellenmiyor

TwoFace

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
NVIDIA MX110 2 GB VRAM
İşlemci
Core i3 13th Gens 8130-U
Arkadaşlar kapatirken guncelleyip kapat ve guncelleyip yeniden baslat secenekleri var. Guncelleyip yeniden baslata tikliyorum yeniden baslatiyor ama guncelle yazisi duruyor. Haftalardir boyle guncelliyorum ama guncellemiyor. Yeniden baslatirken guncelleme yazisi bile cikmiyor. Sadece yeniden baslatiyor (guncelleyip yeniden baslata basmama ragmen) yardimci olun. Sorunum nedir sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-01-01 203436.png
    Screenshot 2024-01-01 203436.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 16
Arkadaşlar kapatirken guncelleyip kapat ve guncelleyip yeniden baslat secenekleri var. Guncelleyip yeniden baslata tikliyorum yeniden baslatiyor ama guncelle yazisi duruyor. Haftalardir boyle guncelliyorum ama guncellemiyor. Yeniden baslatirken guncelleme yazisi bile cikmiyor. Sadece yeniden baslatiyor (guncelleyip yeniden baslata basmama ragmen) yardimci olun. Sorunum nedir sizce?

Öncelikle güncellemeleri 1 haftalığına duraklat seçeneğine basın. Sonra C:\Windows\SoftwareDistribution\Download klasörünün içindekileri silin. Sonra disk temizleme yapıp bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra cmd yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu çalıştırın. Tamamlandığında sistemi yeniden başlatın. Yeniden başlatıldıktan sonra sorun giderme kısmında windows update sorun gidericisini çalıştırın. Sonra güncellemeleri denetleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı