Windows 10 güvenlik trojan downloader uyarısı

Hayır silmemiş sadece algılamış. İndirilenlerde Android Update APK dosya varsa onu algılıyor ya onu sil ya da bilgisayarını dediğim yöntemler ile tara.

İndirilenlerde Android Update APK diye dosya yok zaten öyle bir dosya indirmedim ben.
Hayır silmemiş sadece algılamış. İndirilenlerde Android Update APK dosya varsa onu algılıyor ya onu sil ya da bilgisayarını dediğim yöntemler ile tara.
Dün indirdiğim mp4 ve mp3 dosyası vardı hepsini sildim

Hocam Kaspersky ile tam tarama yapın sonra malbraytes ile de tam tarama yapıp sonra malbraytesi silin Kaspersky bilgisayarda biraz daha kalsın zaten 30 gün deneme süresi var.

Hocam Kaspersky ile tam tarama yapın sonra malbraytes ile de tam tarama yapıp sonra malbraytesi silin Kaspersky bilgisayarda biraz daha kalsın zaten 30 gün deneme süresi var.
Tamamdır teşekkürler hocam
Hocam benim dediğim program antivirüs programı değil sadece çevrimiçi tarama.
Bilgisayarına tarayacak sadece. Silmen ve indirmen 10 saniye geçmez. Arkadaşlar sana antivirüs programı öneriyor.
Teşekkürler hocam haber veririm
Hocam benim dediğim program antivirüs programı değil sadece çevrimiçi tarama.
Bilgisayarına tarayacak sadece. Silmen ve indirmen 10 saniye geçmez. Arkadaşlar sana antivirüs programı öneriyor.
Hocam büyütecek birşey yokmuş benim yazılım mühendisi olan böyle işlerle uğraşan bir tanıdık vardı ona sordum uyarıyı .jpg dosyasında vermiş sıkıntı yokmuş boşuna panik yapmışım 😂 Teşekkür ederim sanada hocam çözüldü olarak işaretleyebiliriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı