Windows 10 “Hadi sizi bir ağa bağlayalım” kısmında kalıyor

Titancomean

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 format atmaya çalışırken Hadi sizi bir ağa bağlayalım kısmında takılı kalıyor, internet bağlantım yok seçeneği de çıkmıyor. Windows 11'de daha çok karşılaşılıyormuş sanırım ama ben Windows 10 kurarken bu sorunla karşılaştım. Bir çözümü var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yöntemi deneyebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemi deneyebilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemleri denedim sanırım bunlar windows 11 için geçerli . CMD satırlarına yazdığımda cevap alamıyorum yani kabul etmiyor kodları.

Bu yöntemleri denedim sanırım bunlar Windows 11 için geçerli. CMD satırlarına yazdığımda cevap alamıyorum yani kabul etmiyor kodları.

CMD'ye Taskmgr komutu uygulayin, görev Yöneticisinde ağ baglantisi akisini bulun görevi sonlandirin bu da işe yarayabilir. Bunu da denediyseniz benden bu kadar.:)

CMD'ye Taskmgr komutu uygulayin, görev Yöneticisinde ağ baglantisi akisini bulun görevi sonlandirin bu da işe yarayabilir. Bunu da denediyseniz benden bu kadar.:)
Onu da denedim ama işe yaramadı . Sorunu şu şekilde çözdüm ctrl+shift+f3 basınca direkt o kurulumları atlayıp masaüstüne atıyor . Saçma sapan bir bug resmen insanları win11e geçmesi için yapıyorlar sanmadım değil

Yeni konular

Geri
Yukarı