Windows 10 harici hard disk %100 kullanılıyor

arda3434

Femtopat
Daha fazla  
Araştırmalarıma göre herkes Windows'u kurduğu hard diskte sorunu yaşamış fakat benim sistemim SSD'ye kurulu ve harici bir hard disk aldım. Fakat herhangi bir kurulum yapmaya kalktığım zaman veya oyun oynamak istediğim zaman görev yöneticisinde disk 1-2 dakika içerisinde %100 olup programı veya oyunu kapatıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Araştırmalarıma göre herkes Windows'u kurduğu hard diskte sorunu yaşamış fakat benim sistemim SSD'ye kurulu ve harici bir hard disk aldım. Fakat herhangi bir kurulum yapmaya kalktığım zaman veya oyun oynamak istediğim zaman görev yöneticisinde disk 1-2 dakika içerisinde %100 olup programı veya oyunu kapatıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Araştırmalarıma göre herkes Windows'u kurduğu hard diskte sorunu yaşamış fakat benim sistemim SSD'ye kurulu ve harici bir hard disk aldım. Fakat herhangi bir kurulum yapmaya kalktığım zaman veya oyun oynamak istediğim zaman görev yöneticisinde disk 1-2 dakika içerisinde %100 olup programı veya oyunu kapatıyor. Windows 10 format attım, düzeltemedim. Windows 8.1 yaptım, yine düzelmedi. Windows Search gibi hizmetleri de kapattım, yine düzelmedi. Tek çarem Windows 7'ye mi dönmek? Bunu nasıl çözebilirim?

Diski yollayıp değişim yaptım ve hala aynı hatayı alıyorum SATA kablomu falanda değiştirdim bunu nasıl çözebilirim? Hard disk için bir ayar falan var mı acaba?

Geri
Yukarı