Windows 10 hiçbir tuş çalışmıyor

DeletedUser01

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
yok
Windows tuşu, arama tuşu, ayarlar vs. hiçbir şey açılmıyor. Tıklıyorum, tepki yok. Daha önce yönetici değiştirme gibi bir şeyler yapıp çözmüştüm. Ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir klasör açılıyorsa, açın ve görev yöneticisine girin. Açık olan uygulamalardan, Windows Gezgini için sağ tıklayın ve yeniden başlat deyip tekrar deneyin.

Hiçbir panele erişim yapamıyorum. İnternet bağlantısı da kesildi ve girip ayar veremiyorum. Windows gezgini ile olacak iş değil. Yönetim ayarlarıyla oynadıktan sonra oldu. Ayarlar menüsüne giremediğimden kullanıcı paneline ve izinlerine nerden erişebileceğimi ve hangi izinleri değiştirmem gerektiğini, hangi hesaba geçiş yapmam gerektiğini soruyorum. Daha önce çözmüştüm bunu admin hesaplarıyla oynayarak ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Başka çözümü olan var mı?
Ayrıca çöp kutusu bilgisayarım vs açılıyor ama kenardaki bildirim merkezi WiFi ayarları, ayarlar Windows tuşu arama tuşu vs açılmıyor. Saygılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı