Rehber Windows 10 hızlandırma, FPS arttırma

@Rows, Attığım konunun 8. sayfası link olması lazım.

Son düzenleme:
Onu demiyorum hani konu linki atmışsın ya o konuyu oluşturan adamın link bozuk Drive atmış 404 eror veriyor.

O konunun 8. sayfası link var.

Regedit ayarları PC'yi bozuyor diye biliyorum.

Windows 10 için geçerli Regedit ayarları onlar. Başka işletim sistemi için denemeyin. Regedit dosyasına sağ tıklayın, düzenle tıklayın, içindeki şeyleri görürsünüz. Kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Zararlı şeyler yoktur.

Windows gibi bir isletim sisteminin rezilliginin kanitlarindan biri. FPS'ini arttirmak isteyen insanlari bilmem kac yilindan beri degistirmedikleri sistemlerini kullanmaya zorluyorlar. Linux gercekten gelisti. Artik cogu oyun destek getirdi veya protonla gayet oynanabilir derecede. Windows gibi yok oradan bunu yap yok buradan sunu yap gibi sacmaliklar yok. Indir NVIDIA paketlerini mis gibi oyun keyfine bak.

Windows sürekli bazı şeyleri zorunlu kılıyor.

Windows 10 geçeceğim hafta sonu bu gösterdiklerinizi yapsam Regedit ayarları falan sorun olur mu?

Çok yüksek ihtimal olmaz ama her donanım aynı tepkiyi veremeyebiliyor. Olsa bile çok ciddi bir şey olmaz. Regedit ayarlarınızı ve sistem geri yükleme yedekleyin.

Hocam cdpuser servisini kapatmanın zararı var mıdır acaba hizmetlerden kapanmıyor Regedit'ten kapatacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…