Windows 10 Home Key Pro'da Çalışır mı?

HİGHTOOL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size kısa bir sorum olacak. Technopat'ın anlattığı gibi Windows 10' u indirdim ama keyi kutu olarak değil de internet üzerinden almak istiyorum. G2A sitesine baktığımda sadece Windows 10 Pro keyi var ben bu keyi satın alıp Home olan Windows'a yazarsam çalışır mı ?

Bu yüzden ;

Dosya Ekleri

• windows.png
    windows.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 320
Anladım elinizde sadece Home dosyasının olduğunu, Pro olsaydı onu yüklerdiniz zaten. Sorum hala daha geçerli. :) Pro indirip kurma şansınız yok mu?

Var tabiki ama kendi internet sitesinde bu vardı sadece. Bana farklı bir adres verebilirseniz oradan hemen indirebilirim Pro'yu.

İndirme aracı.:mutlu: İndirmeyi başlattım zaten 10-15 dakika arasında %88' e geldi sürüm olarakta sadece Windows 10 yazan var ya onu seçtim.

MEGA Buyrun bu link üzerinden indirebilirsiniz. Lisansınızı girdiğinizde işlem tamamlanacaktır.

Düzenleme: İndirme aracı ile indirilen Windows 10 hem Home hem de Pro sürümünü içeriyormuş. Ortak dosya kullandıkları için Pro lisansı girdiğinizde Pro olacak. Tekrar indirmenize gerek kalmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı