Windows 10 Home Key Pro'da Çalışır mı?

Çok teşekkür ederim fakat indirmeyi tamamladıktan sonra doğrulama yaparken şöyle bir hata aldım bu ikinci oldu bu gidişle AKK' yı aşacağım. :kararsız:

Dosya Ekleri

• windows hatası.png
    windows hatası.png
    15,9 KB · Görüntüleme: 165
İndirme aracı.:mutlu: İndirmeyi başlattım zaten 10-15 dakika arasında %88' e geldi sürüm olarakta sadece Windows 10 yazan var ya onu seçtim.
Tamamdır. Sorun yok.
MEGA Buyrun bu link üzerinden indirebilirsiniz. Lisansınızı girdiğinizde işlem tamamlanacaktır.

Düzenleme: İndirme aracı ile indirilen Windows 10 hem Home hem de Pro sürümünü içeriyormuş. Ortak dosya kullandıkları için Pro lisansı girdiğinizde Pro olacak. Tekrar indirmenize gerek kalmadı.
Aslında tam olarak öyle değil. Sıfırdan kurulum yaparken soracak hangisi kurmak istiyorsunuz diye. O sırada key'i isteyecek.

Çok teşekkür ederim fakat indirmeyi tamamladıktan sonra doğrulama yaparken şöyle bir hata aldım bu ikinci oldu bu gidişle AKK' yı aşacağım. :kararsız:
Şöyle bir kaç çözüm var:
1. Virüs programını sil ya da devre dışı bırak.
2. Temiz Önyükleme yap.
3. C:\Windows\SoftwareDistribution\Download konumundaki her şeyi sil.
4. Yönetici olarak çalıştır.
5. Ne olur ne olmaz diye Default kaydetme yerini seç.

Birde bu sayfadaki sanırım Microsoft'un kendi çözümü var. Dene bakalım bi.

En basit ve temiz yöntem Mega'dan indirmek. AKK sorun olmayacaksa tavsiyemiz budur. Arkadaşımız da birkaç öneride bulunmuş, hangisi sana uygunsa onu yapabilirsin.

Tamamdır. Sorun yok.

Aslında tam olarak öyle değil. Sıfırdan kurulum yaparken soracak hangisi kurmak istiyorsunuz diye. O sırada key'i isteyecek.

Şöyle bir kaç çözüm var:
1. Virüs programını sil ya da devre dışı bırak.
2. Temiz Önyükleme yap.
3. C:\Windows\SoftwareDistribution\Download konumundaki her şeyi sil.
4. Yönetici olarak çalıştır.
5. Ne olur ne olmaz diye Default kaydetme yerini seç.

Birde bu sayfadaki sanırım Microsoft'un kendi çözümü var. Dene bakalım bi.
Dostum sana bir soru soracağım. Elimde yabancı bir siteden indirmiş olduğum ingilizce korsan Windows 10 Pro iso dosyası var ben bunu bilgisayarıma kursam yine deneme sürümü olur galiba ? Eğer öyle olursa ben bu keyi satın alıp dil ayarlarındanda dili Türkçe yaparsam Windows orijinal olmaz mı ?

Dostum sana bir soru soracağım. Elimde yabancı bir siteden indirmiş olduğum ingilizce korsan Windows 10 Pro iso dosyası var ben bunu bilgisayarıma kursam yine deneme sürümü olur galiba ? Eğer öyle olursa ben bu keyi satın alıp dil ayarlarındanda dili Türkçe yaparsam Windows orijinal olmaz mı ?
Aslında ISO dosaysında sıkıntı yoksa teknik açıdan mümkün. Fakat bence riske girme sen. Mega'daki adresten indir ISO'yu. Nolur nolmaz...

Dediğinizi yapacağım tarayıcı üzerinden indirmek istemiyordum yavaş olduğundan dolayı ama bu MEGA torrent kadar hızlı indiriyor teşekkür ederim.:)
Ne demek. Mega'nın kullandığı farklı bir yol. Önce sayfa içerisine yüklüyor daha sonra sanki küçük boyutluymuş gibi masaüstüne indiriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı