Windows 10 Home lisans önerisi

Makaleler
32
Daha fazla  
Windows 10 lisans anahtarı almak istiyorum. Lisansımın süresi bitmek üzere sınırsız diye almıştım söz de bilgisayarcıdan. Adam sınırlı vermiş bende böyle bir zorluk içerisinde kaldım. Almadan önce önerilerinizi göz ardı etmek istedim. Güvenilir bir yakın zamanda bir terslik çıkarmicak lisans istiyorum. Fiyat'ı hiç önemli değil.

Windows 10 Home.

@iOS92.6Beta böyle bir hata alıyorum:

1614529400089.png

Sağlamlisans üzerinden alınabilir. Fiyatı önemli değilse, Microsoft'un sitesinden alın.
Maalesef o kadar para veremem. Fiyat önemli değil dememin amacı 50 TL olacağına sıkıntı çıkaracağına 200 TL olsun sıkıntı çıkarmasın maksat bu.

Direkt pro alın geçin bir gün bir özelliğe ihtiyacınız olur home aldığınıza bin pişman olursunuz.
Şu an lık memnunum. ve Ayrıca Pro gereksiz yer kaplıyor diye duymuştum yani şu an lık gerek yok Pro'ya

@iOS92.6Beta böyle bir hata alıyorum:

Eki Görüntüle 900148

Maalesef o kadar para veremem. Fiyat önemli değil dememin amacı 50 TL olacağına sıkıntı çıkaracağına 200 TL olsun sıkıntı çıkarmasın maksat bu.
OEM Key bu hocam. Kendileri satıyorlar. OEM Key'in olayı tek cihazda etkinleştirme yapması. Ben Pro versiyon için key aldım ve etkinleştirdim, herhangi bir sorun yok. Forumda aratırsanız çok önerilen ve güvenilen bir site olduğunu da göreceksinizdir. Ben kendim deneyimlediğim için de gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

Verdiğim linke tıklayınca da sorunsuz açılıyor bende. Neden sizde açılmadığını anlayamadım.

OEM Key bu hocam. Kendileri satıyorlar. OEM Key'in olayı tek cihazda etkinleştirme yapması. Ben Pro versiyon için key aldım ve etkinleştirdim, herhangi bir sorun yok. Forumda aratırsanız çok önerilen ve güvenilen bir site olduğunu da göreceksinizdir. Ben kendim deneyimlediğim için de gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

Verdiğim linke tıklayınca da sorunsuz açılıyor bende. Neden sizde açılmadığını anlayamadım.
Bilmiyorum Firefox'dan kaynaklı olabilir. diğer HepsiBurada,Trendyol,N11 gibi sitelerden gelen öneri olmaz ise oradan alırım. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı