Windows 10 Home Lite 32 Bit sürümü

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Tabletim için istiyorum, evet biliyorum yasal değil güvenlik açığı var, yaptığım tek şey video izlemek 16 yıldır bilgisayar kullanıyorum, her formattan sonra Defender'i kapatıyorum bir kere dahi virüs yemedim, araştırıyorum sadece Pro Lite sürümünü görüyorum, neden Pro Lite yapar ki bir insan, Home Lite sürümü lazım bana, Ubuntu'da dokunmatik ekranı kullanamayacağım için pek yanaşmadım.

Tabletim için istiyorum, evet biliyorum yasal değil güvenlik açığı var, yaptığım tek şey video izlemek 16 yıldır bilgisayar kullanıyorum, her formattan sonra Defender'i kapatıyorum bir kere dahi virüs yemedim, araştırıyorum sadece Pro Lite sürümünü görüyorum, neden Pro Lite yapar ki bir insan, Home Lite sürümü lazım bana, Ubuntu'da dokunmatik ekranı kullanamayacağım için pek yanaşmadım.
Pro Lite ile Home Lite arasındaki farkı söyler misiniz?

Android'de daha rahat bir şekilde video izleyebilirsiniz. Tablete Windows kurulmasını doğru bulmuyorum çok kasabilir.

Fabrika çıkışlı Windows, en kötü saf Android falan kurabilseydim iş yapardı ama olmuyor.

Ama Lite bir Windows arıyosan Windows 10 Ghost Spectre Ultra Lite veya compact önerebilirim.
2 GB DDR 2 1200MHz RAM ve Intel atom ile rahat rahat kullanııyorum.

Ama Lite bir Windows arıyosan Windows 10 Ghost spectre Ultra Lite veya compact önerebilirim.
2 GB DDR 2 1200MHz RAM ve Intel atom ile rahat rahat kullanııyorum.

Ya bende indiririm biliyorum fakat KMSpico gibi programlar ile uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı