Windows 10 Home Microsoft Defender kapatma

mguli

Hectopat
Arkadaşlar bir program var ve bu program Microsoft defendera ait ve PC açıldığında tarama yapıp kapanması gerekiyor ama bu program hiç kapanmıyor sürekli açık ve fazla RAM yiyiyor. Naptıysam kapatamadım, regediti denedim olmadı, CMD'yi denedim olmadı, dışladım olmadı, görev zamanlayıcısından denedim olmadı hatta Windows defendi kapatamadım ne yaptıysam, kapansa bile program açık kaldı. Program adı: MsMpEng.exe antimalware service executable.

İndiriniz zaten çok kolay bir kullanım menüsü var.

Evet gerçekten bu kadar boş çabama değmedi gerçekten çok teşekkür ederim :d

Arkadaşlar bir program var ve bu program Microsoft defendera ait ve PC açıldığında tarama yapıp kapanması gerekiyor ama bu program hiç kapanmıyor sürekli açık ve fazla RAM yiyiyor. Naptıysam kapatamadım, regediti denedim olmadı, CMD'yi denedim olmadı, dışladım olmadı, görev zamanlayıcısından denedim olmadı hatta Windows defendi kapatamadım ne yaptıysam, kapansa bile program açık kaldı. Program adı: MsMpEng.exe antimalware service executable.
Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Windows Defender Güvenlik Duvarı > (Soldan) Etkinleştir veya Devre dışı bırak yolunu izle.

Denetim masası > sistem ve güvenlik > Windows Defender güvenlik duvarı > (soldan) etkinleştir veya devre dışı bırak yolunu izle.

Evet gerçekten bu kadar boş çabama değmedi gerçekten çok teşekkür ederim :d

Arkadaşlar ikinizide çok teşekkür ederim bu kadar kolay yolları varken internet çok boş bilgilerle dolu ileride bu sorunla karşılaşan biri olursa ikisi de gayet kolay ve iyi bir yöntem

Yeni konular

Geri
Yukarı