Windows 10 Home OEM key nereden alınır?

lordofmt

Hectopat
Merhaba Windows 10 Home Single Language OEM key nereden alabilirim? Pro 20-25 TL iken Home 80-90 TL arası gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza benim değil, yanlış anlaşılmasın, kod kullanılmıştır diye bir hata alınırsa da aşağıda yönergeler var. Ben yaptığımda olmuştu.

Lisans anahtarınızı kullandıktan sonra 008 hata kodu ile karşılaşıp anahtar kullanılmıştır yazısı gelebilir karşınıza. Bu durumda sayfayı aşağı kaydırıp telefonla etkinleştir yazısına tıklayacaksınız. 060 hata kodu ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. 008 veya 060 hata kodu dışında bir başka hata kodu ile karşılaşmanız durumunda lütfen Windows Update'den güncelleme kontrolü yapınız. Güncellemeleri yapıp cihazınızı yeniden başlatın
1. aktivasyon penceresini açın ve {ürün anahtarını değiştir}'i tıklayın
2. anahtarı girin ve {ileri}'ye tıklayın.
3. etkinleştirmek için tıklayın
4. hata kodu "008" gelirse Kapat'a tıklayın bu durumda telefonla etkinleştirme işlemi yapacaksınız.
Fotoğraf size yardımcı olacaktır;

1648739335545.png

5. telefonla etkinleştir'e tıkladığınız bir ülke veya bölge seçin ve ardından {ileri} düğmesini tıklayın.

1648739347978.png

6. ekranınıza yükleme kimliği gelecektir ve 1'den 9'a kadar kodlar yer alacaktır.

1648739360578.png

7. getcid. İnfo sitesine girip ınstallatıon ID yazan kutucuğa 1'den 9'a kadar olan yükleme kimliğinizi birleşik şekilde yazacaksınız

1648739372083.png

8. kodları girdikten sonra aşağıda bulunan kutucuklara onay kimliğiniz gelecektir onları yükleme kimliğinizden bir sonraki adıma girerek

1648739386336.png

9. ve işleminiz tamamlanmıştır 😊

Not: Retail key olduğu için cihazınızı formatlama sonrası lisans anahtarınız gidedebilir gitmeyedebilir. Bu konu hakkında bir garanti veremiyoruz. Bundan dolayı lütfen kısa bir zamanda formatlama düşünüyorsanız lisans anahtarınızı kullanmadan önce formatlayınız aksi taktirde firmamız sorumlu değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza benim değil yanlış anlaşılmasın, kod kullanılmıştır diye bir hata alınırsa da aşağıda yönergeler var ben yaptığımda olmuştu.

Lisans anahtarınızı kullandıktan sonra 008 hata kodu ile karşılaşıp anahtar kullanılmıştır yazısı gelebilir karşınıza. Bu durumda sayfayı aşağı kaydırıp telefonla etkinleştir yazısına tıklayacaksınız. 060 hata kodu ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. 008 veya 060 hata kodu dışında bir başka hata kodu ile karşılaşmanız durumunda lütfen Windows Update'den güncelleme kontrolü yapınız. Güncellemeleri yapıp cihazınızı yeniden başlatın.

1. aktivasyon penceresini açın ve {ürün anahtarını değiştir}'i tıklayın.

3. etkinleştirmek için tıklayın.

4. hata kodu "008" gelirse Kapat'a tıklayın bu durumda telefonla etkinleştirme işlemi yapacaksınız.

5. telefonla etkinleştir'e tıkladığınız bir ülke veya bölge seçin ve ardından {ileri} düğmesini tıklayın.

6. ekranınıza yükleme kimliği gelecektir ve 1'den 9'a kadar kodlar yer alacaktır.

7. getcid. İnfo sitesine girip ınstallatıon ID yazan kutucuğa 1'den 9'a kadar olan yükleme kimliğinizi birleşik şekilde yazacaksınız.

8. kodları girdikten sonra aşağıda bulunan kutucuklara onay kimliğiniz gelecektir onları yükleme kimliğinizden bir sonraki adıma girerek.

Not: Retail key olduğu için cihazınızı formatlama sonrası lisans anahtarınız gidedebilir gitmeyedebilir. Bu konu hakkında bir garanti veremiyoruz. Bundan dolayı lütfen kısa bir zamanda formatlama düşünüyorsanız lisans anahtarınızı kullanmadan önce formatlayınız aksi taktirde firmamız sorumlu değildir.

Teşekkürler. Ama oem key arıyorum retail değil.
Daha ucuzunu bulmam gerek.

Mağaza benim değil, yanlış anlaşılmasın, kod kullanılmıştır diye bir hata alınırsa da aşağıda yönergeler var. Ben yaptığımda olmuştu.

Lisans anahtarınızı kullandıktan sonra 008 hata kodu ile karşılaşıp anahtar kullanılmıştır yazısı gelebilir karşınıza. Bu durumda sayfayı aşağı kaydırıp telefonla etkinleştir yazısına tıklayacaksınız. 060 hata kodu ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. 008 veya 060 hata kodu dışında bir başka hata kodu ile karşılaşmanız durumunda lütfen Windows Update'den güncelleme kontrolü yapınız. Güncellemeleri yapıp cihazınızı yeniden başlatın
1. aktivasyon penceresini açın ve {ürün anahtarını değiştir}'i tıklayın
3. etkinleştirmek için tıklayın

Eki Görüntüle 1347034

Eki Görüntüle 1347035

Eki Görüntüle 1347036

7. getcid. İnfo sitesine girip ınstallatıon ID yazan kutucuğa 1'den 9'a kadar olan yükleme kimliğinizi birleşik şekilde yazacaksınız

Eki Görüntüle 1347037

8. kodları girdikten sonra aşağıda bulunan kutucuklara onay kimliğiniz gelecektir onları yükleme kimliğinizden bir sonraki adıma girerek

Eki Görüntüle 1347038

Peki hocam bu windows 10 home single language'de kullanılabiliyor mu ?
Retail daha mantıklı emin ol bende Retail aldım sağlam lisansdan.
Peki hocam bu windows 10 home single language'de kullanılabiliyor mu ?

Geri
Yukarı