Windows 10 Home, Pro anahtarı ile Pro'ya yükseltilir mi?

Pro olarak sürümün yükseltilir. Sonrasında lisansı şekilde Windows'u kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunu yaptığınızda bir kaç ufak güncelleme indirecek Pro sürümün özellikleriyle alakalı.

Eğer internette satılan 15-20 liralık keyler kullanacaksan önermem. Çünkü ben kullandım ve akademik çalışmalar için verilen Win10 Pro sürümünün keyi çıktı bazı özellikten yoksun bir şekilde. Çok dikkatli olman lazım.

Windows 10 Home deneme sürümü kullanıyorum. Windows 10 Pro key satın aldım. Etkinleştirme yerine yazarsam bir şey olur mu?
Etkinleştirdiğinizde Pro sürümünde bulunun özellikleri indirir, key aktif edilir. Olması gerektiği gibi.
Eğer internette satılan 15-20 liralık keyler kullanacaksan önermem. Çünkü ben kullandım ve akademik çalışmalar için verilen Win10 Pro sürümünün keyi çıktı bazı özellikten yoksun bir şekilde. Çok dikkatli olman lazım.
4 TL'lik Retail keyimle 2. yıla gireceğim hocam, sizde nasıl oldu o. İlginç.

Direkt etkinleştirme yerine girdim kodu çalıştı. Şu an kullanıyorum ve orjinal oldu.

Key'i internetten 30tl ye satın aldım OEM key. Tek anakartta kullanılabiliyormuş diye ucuza satılıyormuş bu keyler.

Arkadaşlar bu sorunun tam tersini soracağım ben de. Yeni sistem aldım ve Windows 10 pro deneme sürümü ile geldi, elimde Windows 10 Home anahtarı var. Bunu girersem Windows 10 Home olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı