Windows 10 Hoş Geldiniz ekranında alıyor

Skater06

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarım açılırken hoş geldiniz yazısında uzun süre bekledikten sonra ekran kararıyor ve sadece mouse imleci görünüyor. Sistemimde Longline 120 GB SSD ve 2 TB WD harddisk mevcut. Öncelikle format atmama rağmen sorun halen devam ediyor. RAM'lerimden şüphelendim ve Memtest ile test ettim fakat herhangi bir error ile karşılaşmadım. Sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmayı deneyin ve atarken önceden örneğin SSD’ye kurulum yaptıysanız bu sefer HDD’ye yapın ya da tam tersi belki disk bozuktur.Önemli dosyalar varsa önceden yedeğini alın sonra kaybetmeyin.

Belirttiğim gibi zaten format atmadan once de boyle oluyordu. Sanırım donanimsal olduğunu düşünüyorum fakat dediğim gibi RAM testleri başarılı geçti SSD ve HDD de aynı şekilde. Fakat bir şey dikkatimi çekti. SSD de Bad sector uyarisi vardı.

Belirttiğim gibi zaten format atmadan once de boyle oluyordu. Sanırım donanimsal olduğunu düşünüyorum fakat dediğim gibi RAM testleri başarılı geçti SSD ve HDD de aynı şekilde. Fakat bir şey dikkatimi çekti. SSD de Bad sector uyarisi vardı.
Ssd de bad sector oluyormuydu ya ? Ben kasa kullanmadigim için bilmiyorum kusura bakmayın. Laptop kullanıyorum.

O kadar zor bir durum ki. Test ediyorum sorun da çıkmıyor. Onu da geçtim her açılışta yapmıyor. Belirttiğim gibi örnek veriyorum, 6 açılışın 3 ünde böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı