Windows 10 hoş geldiniz ekranında kalıyor

kjwNN

Femtopat
Az önce Windows 10 da Football Manager içim yüz paketi kuruyordum (9GB) daha sonra taşınırken%0 da takılı kaldı bende kapamak için bastım duvar kağıdı vs gitti PC'yi CTRL alt delden yeniden başlata tıkladım. Yeniden başlayılma ekranında 10 dakika takıldı. Bende direk fişi çektim taktım bilgisayar bu sefer açılışta hoş geldiniz de kalıyor. Çark dönüyor yaklaşık 20 dakikadır böyle. Güvenli moddada açılmadı. Daha önce de yaşadımbunu gene büyük boyutlu dosya atarken format atarak çözmüştüm. İçindekilerin gitmesini istemiyorum bu yüzden format ekranında hiçbir diski silmesem direkt kurulu diski seçip devam desem buga girer mi sistem?

Az önce Windows 10 da Football Manager içim yüz paketi kuruyordum (9GB) daha sonra taşınırken%0 da takılı kaldı bende kapamak için bastım duvar kağıdı vs gitti PC'yi CTRL alt delden yeniden başlata tıkladım. Yeniden başlayılma ekranında 10 dakika takıldı. Bende direk fişi çektim taktım bilgisayar bu sefer açılışta hoş geldiniz de kalıyor. Çark dönüyor yaklaşık 20 dakikadır böyle. Güvenli moddada açılmadı. Daha önce de yaşadımbunu gene büyük boyutlu dosya atarken format atarak çözmüştüm. İçindekilerin gitmesini istemiyorum bu yüzden format ekranında hiçbir diski silmesem direkt kurulu diski seçip devam desem buga girer mi sistem?
İşletim sistemi olan diskin üzerine kurarsanız Windows.old klasörü oluşturur ve dosyaları oraya aktarır. Yani dosyalar silinmez.

Hayır. Diski biçimlendirmeden format atarsanız Windows.old klasöründen verilerinizin büyük bir çoğunluğunu kurtarırsınız.

Ha şunu söyleyeyim. Verilerinizin hepsi kurtulacak diye bir şey yok. Ama korkmayın. Genelde bahsettiklerim oyunlar uygulamalar vs.
Tamamdır. Cevaplarınız için teşekkürler.

Format setupu bitti fakat şimdide Getting Ready ekranındda kaldı çark dönüyor üsttede anakartın firmasının logosu var galiba temiz kurulumsuz olmayacak.

Son düzenleme:
Merhaba kardeşim. Ben de dün FM23 yüz yamasını yükledim ve bir anda bilgisayar yavaşlamaya başladı, sistemde güncelleme gözüktü. Hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Güncelleştirmeleri kaldır bile işe yaramıyor,

Yeni konular

Geri
Yukarı