Windows 10 hoş geldiniz ekranında kalıyor

jarvish

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. Hoş geldiniz ekranında kalıyor. Açılmıyor yani. Çözüm nedir? Format atsak fotoğrafları geri getirebilir miyiz?

Arkadaşlar hoşgeldiniz yazısından sonra biraz bekledim bir sorunla karşılaşıldı dedi devam et dedim şifreyi istedi tekrar girdim bilgisayar kendini formatlamış şimdi açıldı normal bir durum mu sizce ?
Tabi Windows bu, genel olarak düşündüğümüzde son derece normal. Çünkü Windows'un değişik değişik hataları var. Ben şu an tek slot ram kullandığımdan bilgisayarın donması gibi problemler yaşayabiliyorum (ramin yerini 3 5 kez değiştirip yeniden başlatınca düzeliyor). Önemli olan siz kişisel dosyalarınıza ulaşabildiniz mi? Eğer silindiyse sizin için bilgisayarda silinen dosyaları araştıran uygulamalar var, EaseUS gibi. Belki işinizi görür.

Tabi Windows bu, genel olarak düşündüğümüzde son derece normal. Çünkü Windows'un değişik değişik hataları var. Ben şu an tek slot ram kullandığımdan bilgisayarın donması gibi problemler yaşayabiliyorum (ramin yerini 3 5 kez değiştirip yeniden başlatınca düzeliyor). Önemli olan siz kişisel dosyalarınıza ulaşabildiniz mi? Eğer silindiyse sizin için bilgisayarda silinen dosyaları araştıran uygulamalar var, EaseUS gibi. Belki işinizi görür.
Maalesef hepsi silindiği için ulaşamadım daha sonra bahsedilen programlardan denicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı