Windows 10 i5-7400 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

SGTGM

Centipat
Daha fazla  
RAM
12 GB CL16 Corshair 2400 mhz
SSD veya HDD modeli
Seagate Baracuda 1 TB HDD
Ekran kartı
GTX 1050 Ti AERO İTX 4GB
Anakart
H110 M S2V
İşlemci
i5 7400 3.50 GHz
Oyun oynarken bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor. RAM testi yaptım, HDD testi yaptım. Bir hata çıkmadı.

DMP dosyaları linkte. Umarım yardımcı olursunuz.

BIOS'unuzu F25 sürümüne güncelleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Bad Sector testi gerçekleştirip sonuçlara ek olarak Health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.

Ek olarak aşağıdaki rehberleri uygulayın:

BIOS'unuzu F25 sürümüne güncelleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HD Tune Pro ile tüm disklere quick scan kapalı olacak şekilde bad sector testi gerçekleştirip sonuçlara ek olarak health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.

Ek olarak aşağıdaki rehberleri uygulayın:

HD Tune sonuçları. C diski bozuk gözüküyor diski onar dediğimde bigisayar kapanıyor taranıyor ve onarılıyor diyor ama gene bozuk gözüküyor PowerShell komutları ile denediğimde yine aynı sonuçlar ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-19_182252686.png
    resim_2022-05-19_182252686.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 13
  • resim_2022-05-19_182529341.png
    resim_2022-05-19_182529341.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 14
  • Adsız.png
    Adsız.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Kusura bakmayın. Ben baktığımda gözükmüyordu. C diski bozuk görünüyor derken nereyi kastediyorsunuz?

Kusura bakmayın. Ben baktığımda gözükmüyordu. C diski bozuk görünüyor derken nereyi kastediyorsunuz?

C diskinde araçlardan hata denetimi yapmaya çalıştığım zaman bu sürücüde hata oluştu onarmak için tekrar başlatın diyor bilgisayar kapanıyor açılırken C dikini tarıyor ve onarıyor yazıyor masaüstüne gelince tekrar hata denetimine girince yine aynı şekilde bu diskte hata var diyor.
sfc/scannow komutu % 60 gelince böyle hata veriyor Windows resource protection could not perform the requested operation.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı