Çözüldü Windows 10 için en güncel ISO nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yusuufyus

Centipat
Daha fazla  
İlk defa format atacağım UEFI Windows 10 USB Hazırlama Rehberi. Buradaki ISO güncel midir?
İndirdiğim ISO dosyasında Windows sürümünü seçebiliyor muyum yoksa direkt link Pro ise Pro mu geliyor veya Home ise Home mi geliyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
ISO dosyasını aşağıdaki konudan direkt indirebilirsiniz:

Kurulum ekranında Home Single Language, Home, Pro seçenekleri çıkacaktır.

Çözüm

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak ben bilgisayarımı windows lisanslı aldım 8.1 idi 10 güncellemesi gelince yükselttim anakarta gömülü key var diyorlar keyi kopyalamam gerekiyor mu?

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak benim bilgisayarıma windows lisanslı aldım 8.1 idi 10 güncellemesi gelince yükselttim anakarta gömülü key var diyorlar keyi kopyalamam gerekiyor mu?
Ürün anahtarı bahsedildiği gibi anakarta gömüldüyse format attığınızda silinmez.

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak ben bilgisayarımı windows lisanslı aldım 8.1 idi 10 güncellemesi gelince yükselttim anakarta gömülü key var diyorlar keyi kopyalamam gerekiyor mu?
Hayır, eski sürümünüz neyse onu seçin kurarken. Örneğin Windows 8.1 Single Language vardıysa kurarken onu seçin. Windows 11 kurulumunda o da otomatik seçiliyor ancak 10 kurulumunda kendiniz seçmeniz gerekiyor diye biliyorum.

Ürün anahtarı bahsedildiği gibi anakarta gömüldüyse format attığınızda silinmez.
Evet anakarta gömülüymüş format atınca direkt otomatik o anahtarı kendisi girdi aktifleştirdi hatta BIOS menüsünde gömülü anahtar diye bir yazı vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı