Windows 10 için FPS arttıran programlar

Yo selam. FPS arttırmak için bazı programlar var evet. Ama memreduct.exe pek sanmam yapacağını. Çünkü yaptığı şey RAM kullanımını sıkıştırmak ve sıkıştırmak için işlemciden birazcık güç alıyor. Zaten sıkıştırırsanız program yeteri kadar ram kullanamaz normal kullanımına dönmesi için 5 fps gameplay yaparsınız. Onun için memreduct kullanmanızı önermem. Onun yerine QuickCPU'daki memory cleaner'a bakın. Ramleri compressed hale getirmiyor. Sadece standby list vs. vs. temizliyor o kadar. Diğer programa gelirsek ki hiç kullanmadığım bir programdır. Zarar verme olasılığı var mı bilmiyorum. Eğer yanlış bilgi var ise söyleyin sileyim.

Yo selam. FPS arttırmak için bazı programlar var evet. Ama memreduct.exe pek sanmam yapacağını. Çünkü yaptığı şey RAM kullanımını sıkıştırmak ve sıkıştırmak için işlemciden birazcık güç alıyor. Zaten sıkıştırırsanız program yeteri kadar RAM kullanamaz normal kullanımına dönmesi için 5 FPS gameplay yaparsınız. Onun için memreduct kullanmanızı önermem. Onun yerine Quickcpu'daki Memory Cleaner'a bakın. RAM'leri compressed hale getirmiyor. Sadece standby list vs. vs. Temizliyor o kadar. Diğer programa gelirsek ki hiç kullanmadığım bir programdır. Zarar verme olasılığı var mı bilmiyorum. Eğer yanlış bilgi var ise söyleyin sileyim.

Evet haklısın ama benim bir zamanlar kullandığım FPS arttırma programı vardı Fortnite 400 FPS arttırıyordu her oyun dada onunda ismini unuttum bir bulabilsem bulamıyorum.

Geri
Yukarı