Windows 10 için hazırlanan Regedit dosyasını 11'de kullanmak sıkıntı çıkarır mı?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Şu an bu Regedit dosyası, Windows 10 için hazırlanmış. Yani, ben bu Regedit dosyasını Windows hızlansın diye Windows 10 kullanırken kullanıyordum. Windows 11'e geçtim. Bu, Regedit dosyasını kullanmam sıkıntı çıkarır mı uyumsuzluk falan? Yoksa, Windows 10 ile aynı Regedit mi?

Son düzenleme:
Şu an bu Regedit dosyası, Windows 10 için hazırlanmış. Yani, ben bu Regedit dosyasını Windows hızlansın diye Windows 10 kullanırken kullanıyordum. Windows 11'e geçtim. Bu, Regedit dosyasını kullanmam sıkıntı çıkarır mı uyumsuzluk falan? Yoksa, Windows 10 ile aynı Regedit mi?

Bende merak ediyorum.

@InternetciMen deneyeceğim. Windows 11 için hazırlanan bildiğin Regedit optimizasyon dosyası var mıdır?

@InternetciMen deneyeceğim. Windows 11 için hazırlanan bildiğin Regedit optimizasyon dosyası var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşırı uzun bir video biliyorum. İşe yarar bir video fakat.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşırı uzun bir video biliyorum. İşe yarar bir video fakat.

FR33THY çok iyi bir adam. Videoyu izlemeden soracağım. Windows 11 için gereksiz hizmetleri kapatma BAT komutunu hazırlamış mı?

Geri
Yukarı