Windows 11 sıkıntı çıkarır mı?

Sıkıntı konusu kişiden kişiye göre değişir. Ben isteyerek geçtim ve laptoplarda maalesef şarj full olunca masaüstü gidip geliyor. Onun haricinde Windows 10'da olmayıp da bunda olan can sıkıcı bir sorunla karşılaşmadım. Donanım olarak sisteminiz eski ise yorar ama onun haricinde bir zararı olacağını sanmıyorum. Son olarak belirtmek isterim ki Windows 11 içindeki tüm menüler Türkçe değil göze çarpan sıkıntılardan biri de bu.
Benim sıkıntıdan kastığım donanımlara zarar gelmesi, mavi ekran filan hocam ufak tefek şeyler değil.

Benim sıkıntıdan kastığım donanımlara zarar gelmesi, mavi ekran filan hocam ufak tefek şeyler değil.
Ben Windows 11'de aktif şekilde Valorant ve GTA 5 oynuyorum. Photoshop, Sony Vegas ve Office programlarını kullanıyorum. Şu ana kadar hiç mavi ekran sorunu ile karşılaşmadım. Ayrıca sistem özelliklerimi de kabaca belirteyim. Intel i7-4710HQ işlemci, 16 GB ram, Nvidia GTX 850m ekran kartı. Bu donanım ile şu ana kadar donanımsal ya da yazılımsal ciddi bir sorunla karşılaşmadım, mavi ekran hatası almadım. Performans olarak da oyunlarda aynı FPS değerlerini aldığımı belirtmek isterim.

Ben Windows 11'de aktif şekilde Valorant ve GTA 5 oynuyorum. Photoshop, Sony Vegas ve Office programlarını kullanıyorum. Şu ana kadar hiç mavi ekran sorunu ile karşılaşmadım. Ayrıca sistem özelliklerimi de kabaca belirteyim. Intel i7-4710HQ işlemci, 16 GB ram, Nvidia GTX 850m ekran kartı. Bu donanım ile şu ana kadar donanımsal ya da yazılımsal ciddi bir sorunla karşılaşmadım, mavi ekran hatası almadım. Performans olarak da oyunlarda aynı FPS değerlerini aldığımı belirtmek isterim.
Bende bugün aktif bir şekilde Valorant ve Nsuns4 oynadım hiç bir mavi ekran ve ya donanımsal sorunla karşılaşmadım. Bilgi için teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı