Windows 10 için performanslı modifiye sürüm önerisi

Superlite SE var bir de onu mu tercih edeyim yoksa direkt superlite olan mı? Windows Defender ile mi kurmam daha iyi olur yoksa onu kurmayıp internetten antivirüs programı mı kurayım. Bilgilendirirsen sevinirim :)

Direkt superlite olanı. Eğer sistemin aşırı kötüyse Windows Defender'siz olanı kurup Kaspersky kullanabilirsin.

Direkt superlite olanı. Eğer sistemin aşırı kötüyse Windows Defender'siz olanı kurup Kaspersky kullanabilirsin.
Tamam teşekkür ederim
Birde bu sürüm de kurarken normal Windows gibi kurulmuyor. direk sanki yeniden başlatmış gibi kuruldu. Senin kullandığın sürümde öyle mi idi yoksa normal Windows gibi mi kuruldu? Normalse seninkini kurayım.

Hangisini yükleyeyim bunlardan? Acil cevap verebilir misin?

Son düzenleme:
Modifiye işlerinden hiç anlamadığım için soruyorum. Modifiye edilmiş sürümlerin Türkçe Dil desteği yok değil mi?
Ben 21H1 sürümünü kurdum ama şuan 20H2 sürümünü yüklemeye karar verdim. 21H1 sürümünde ayarlardan Türkçe yapıyorsun ama yarı İngilizce yarı Türkçe oluyor.

Arkadaşlar, eski bir bilgisayara sahibim. Kastığı için modlu indireceğim. Superlite falan varmış. Pek anlamadığım için sizden bilgi almak istiyorum. Bu Ghost Spectre güvenilirmiş galiba. En performanslı ve en hızlısını söylerseniz sevinirim. Format bildiğim için kurmakta sıkıntı yaşamam. Şimdiden teşekkürler.
Bence yabancı kaynak isolarına bulaşma Win 10 LTSB 2016 kur mükemmel performans veriyor

Geri
Yukarı