Windows 10 iniyor mu nasil anlarim ?

Ardi

Kilopat
Yer
KOSOVA-PRIZREN
Daha fazla  
Evet arkadaslar Windows 10 logosu gelmisti ver reserve etim bugun sabit disk c Windows Bt diye bir kloasur olusmus 5.27gb ama ben Windows 10 ne zaman kurabilirim veya Windows 10 ne zaman inecek ? Bu arada korsan Windows 8.1 Pro kulaniyorum sorun yasarmiyim ?

Evet arkadaslar Windows 10 logosu gelmisti ver reserve etim bugun sabit disk c Windows Bt diye bir kloasur olusmus 5.27gb ama ben Windows 10 ne zaman kurabilirim veya Windows 10 ne zaman inecek ? Bu arada korsan Windows 8.1 Pro kulaniyorum sorun yasarmiyim ?
Bende şunu ekleyeyim hemen. Yükleme yapılırken Windows Update'de göstermiyor. Bildirim çubuğunda Windows Update iconu beliriyor ve orada gözüküyor. Tabi Windows 7 kullanıcısıyım bunu da belirteyim. Ayrıca Yerel Disk C'ye gelen dosyanın boyutu bazı kullanıcılar da ki bende de aynı şekilde düşük boyutlarda gözükebilir. Microsoft'un bize daha önceden söylediği boyut 3 GB'tı.

Dostum Haber tarihine bak istersen. Belli ki baya uzak kalmışsın yeni haberlerden. Microsoft Korsanlara ücretsiz verilmeyeceğini açıkladı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı